ASP, ASP.NET

ASP.NET  EĞİTİMİ

Bu kurs; katılımcılara programcılık ve veritabanı mantığını öğreterek, günümüz ihtiyaçları yönünde web uygulamaları geliştiren, güncellenebilen dinamik web siteleri hazırlayabilen, kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Aynı zamanda Temel ve ileri düzeyde ASP.NET konularının ve bileşenlerinin incelenmesi, veritabanı işlemlerin öğretilmesini amaçlar. ASP.NET eğitimi boyunca kullanılacak olan dil VB'dir.

Kursa Katılmak için Gerekli Ön Şartlar
Asp.Net kursumuz c# dili ile anlatılacaktır. Bu yüzden katılımcıların c# dilini biliyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca SQL veri tabanı hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.  

Kimler Katılabilir?
Programlama dilleri ile ilgilenen ve web tabanlı projeler geliştirmek isteyen programcılar ile Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Öğrencileri katılabilir.  

Kurs Sonunda Kazanılacak Bilgi ve Beceriler  
Eğitim sonunda kursiyerlerden MS Visual Studio ve Asp.Net teknolojilerini kullanarak etkileşimli web uygulamaları geliştirebilmeleri beklenmektedir.

Kursiyerin Çalışacağı Sektör (Ne Tür İşyerleri)
Kamu ve Özel sektördeki bilgi işlem birimleri

Kursiyerin Çalışacağı Konum (Ne Tür İşler)
Web Tasarımcısı ve Web Programcısı olarak bilgi işlem birimlerinde görev alabilirler. Serbest Web Programcısı olarak projeler geliştirebilir.

Daha Detaylı Bilgi için Eğtim Başvurusu Formunu Doldurunuz.

 

ASP, ASP.NET

YAZILIM
  • KURS EĞİTMENİ
  • Rahmi EKİCİ
    Eğitmen
  • Eğitim Deneyimi : 4 Yıl