NETWORK (AĞ)

NETWORK(AĞ) EĞİTİMİ

Bilişim Akademi, bilişim teknolojisi ve bilgi teknolojisi alanında profesyonel bir kariyer sağlamanız için eğitim ve sertifika programları sunmaktadır. Network uzmanlığı, yazılım, bilişim, donanım, programlama ve ağ yönetimi alanında uzmanlaşmanızı sağlayan bir oluşumdur. Profesyoneller, yeni başlayanlar, yeniden öğrenmek isteyenler ve kariyerini değiştirmek isteyenler için bu sertifika programı benzersiz ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bu eğitim için temel bilgisayar bilgisi gerekli olan tek şeydir.

Geleceğin En Popüler Mesleği İle Tanışın! 

Hiç kuşkusuz geleceğin meslekleri arasında olan en popüler meslek grubu web, network ve yazılım olduğu için bu sertifikalar iş hayatındaki grafiğinizi hızlı bir şekilde yükseltecektir. Reklam ajansları, bilişim şirketleri, yazılım firmaları ve daha pek çok sektör firmaları her zaman bu departmana ihtiyaç duyacakları için iş bulma oranı da oldukça yüksek olacaktır. Fakat esas olan yapılan işte fark yaratmaktır. Bemar Kariyer Okulu tüm bilgi, birikim ve konsantrasyonunu bu alanda geliştiren bir kurum olduğu için Network uzmanlığı sertifika programı ile size iş hayatında fark yaratmanın şifrelerini söyleyecektir.

Bu şifreler aynı zamanda başarının da şifreleri oluyor. Kişisel gelişiminize yaptığınız her yatırım size kazanç olarak geri dönecektir. Bu kazançlar hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sizi yükseğe çıkartacaktır.

Network Uzmanlığı ile Kurumsal ve Bireysel Kariyerin Çıtasını Yükseltin

Bu eğitim hedef kitlesi olarak oldukça geniştir. Kamu ve özel sektörde çalışanlar, çalışmak isteyenler Bu eğitime katılabilir. Katılımcılar herhangi bir ön şart aranmamakla beraber okuduğunu anlayabilecek düzeyde ingilizce ve temel bilgisayar kullanımı gerekmektedir. Kurum ve kuruluşların network altyapısını oluşturan, planlama ve yönetimi kontrol eden, yazılım ve donanımı destekleyen projeler geliştiren Network uzmanı her firma için son derece önemli ve gerekli bir departmandır.

Bilişim Akademi ile Network uzmanlığı interaktif bir şekilde kullanabileceğiniz bir uzmanlığa dönüşmektedir. Bilgisayar, internet, bilişim günümüz teknolojilerinde benzersiz bir güce sahiptir. Bu bilinç ile hareket eden bireyler ya da kurumlar geleceğin teknolojisini benimsemiş ve başarıyı garanti etmişlerdir. Fakat önemli olan fark yaratmaktır. Teknolojiyi, bilişimi günümüzde herkes kullanmakta ve bilmektedir. Ancak bu alanda eğitim almak bambaşka bir ayrıcalıktır. Bu alandaki eğitimlerimiz ile tanışmak ve başarı çıtanızı arttırmak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi için Eğtim Başvurusu Formunu Doldurunuz.

 

NETWORK (AĞ)

DONANIM
  • KURS EĞİTMENİ
  • Ümit KAYA
    Eğitmen
  • Eğitim Deneyimi : 4 Yıl