GRAFİK TASARIMI

NOT : EĞİTİMLER ÜCRETSİZ OLUP, SAMSUN İLKADIM GENÇLİK MERKEZİNDE VERİLECEKTİR. SON BAŞVURU TARİHİ : 20 EYLÜL 2019'DUR.

 

Grafik Tasarım Kursu İçin Gerekli Ön Bilgi

 

Dijital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes Grafik Tasarım kursuna katılabilir. Kursiyerler, her programın yapısına uygun olarak; dijital çizim teknikleri, kompozisyon, tasarımda denge unsuru, ışık, perspektif ve baskı teknikleri konularında yetiştirilmektedir.

 

Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde; kursiyerlere farklı sektörel meslekler tanıtılır. Ayrıca bu mesleklere özel uygulamalarla tekstil, ambalaj, dijitalart, desinatörlük, dizgicilik, cam-vitray, stilistlik; serigrafi ve renk ayrımcısı gibi geniş yelpazede alanlar sunarak, bu programların hangi tekniklere göre düzenleneceğini öğretir ve pratik yaşamdan örneklerle deneyim kazandırır. 

 

Grafik Tasarım Kursuna Kimler Katılmalı?

 

Grafik Tasarımı kursuna; kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Ayrıca; görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen bireyler ya da yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları ve üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar gibi bölümlerinde öğrenimlerini sürdürenler ve bu alanlardan mezun olan bireyler de bu eğitime katılabilmektedir.

GRAFİK TASARIMI

ÜCRETSİZ EĞİTİMLER
  • KURS EĞİTMENİ
  • RAHMİ EKİCİ & ÜMİT KAYA
    YAZILIM UZMANI
  • Eğitim Deneyimi : 6 YIL